MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

22.10.19

Browar Zakładowy na LTPR!

Kolejny browar nie powinien być dla Was zaskoczeniem, dlatego nie trzymamy Was dłużej w niepewności i potwierdzamy obecność Browaru Zakładowego na V edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych.

Są z nami od początku i bez nich nie wyobrażamy sobie edycji LTPR! Co uwarzą w Poniatowej szybko przywożą do Lublina, dlatego nie martwcie się, dobrych trunków z Zakładowego nie zabraknie!
21.10.2019

Cydr Smykan na LTPR 2019!

Halo, halo! Czy są na pokładzie miłośnicy cydru? Dla Was też znajdzie się coś ekstra na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych 2019!

Cydrownia Smykanzlokalizowana jest w gminie ekologicznej - Raciechowice (Beskid Wyspowy) z tego regionu też pozyskujemy stare odmiany jabłoni,  których używamy do tłoczenia świeżego soku na zimno. Sok ten fermentujemy w tankach, później dojrzewa, by w kolejnej fazie po rozlaniu do butelek lub kegów mógł przejść wtórną fermentacje podczas której wytwarza się naturalny CO2. Tak w skrócie powstaje w pełni organiczny, naturalny, niesiarkowany oraz niefiltrowany CYDR SMYKAN. 20.10.2019

Browar Maryensztadt

Lista naszych browarów z każdym dniem się powiększa i już dziś dopisujemy do niej Browar Maryensztadt, który pojawi się na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2019 w nowej odsłonie! Nam nowy logotyp bardzo się podoba.

W swojej ofercie mają ponad 30 gatunków piw, a i lista medali i nagród jest pokaźna. 

Do zobaczenia na przełomie listopada i grudnia! Rezerwujcie czas, bilety, samoloty, pociągi, autobusy i przebywajcie do Lublina :)

19.10.2019

Browar Profesja na LTPR 2019!

A sobotnim popołudniem meldujemy kolejny browar na piątej edycji Lubelskich targów Piw Rzemieślniczych! W tym roku ponownie będziecie mogli spotkać się z piwowarami z Wrocławia, ponieważ w gronie browarów powitać możemy Profesję!

Wywodzą się z wrocławskich piwowarów domowych, a w swoim repertuarze mają aż 50 stylów piwa!

Do Lublina na pewno przywiozą same smakołyki, dlatego też rezerwujcie sobie ostatni weekend listopada! Widzimy się w Targach Lublin!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9