Organizator:

6 edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych!

04.04.2022 12:00:00

Podziel się

Kwiecień nie mógł rozpocząć się lepiej! Zatem to już pewne i niedługo spotkamy się na 6 edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych!

Od kilku dni mamy bardzo intensywny czas i w związku z tym mamy dla Was kilka ważnych informacji. Bez żadnych wątpliwości listopadowa data Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych jest dla nas absolutnie kluczowa i zdecydowanie nie rezygnujemy z organizacji festiwalu jesienią. Podczas 7 lat organizowania wydarzenia oraz ostatnich 2 lat, które nam to skutecznie uniemożliwiały słuchamy wielu różnych sugestii odnośnie terminu festiwalu. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze, również taki, że listopadowa edycja może zostać odwołana z przyczyn niezależnych od nas, ale mamy nadzieję (a Wy mocno trzymajcie kciuki), że tak się nie stanie i spotkamy się w dniach 18-19 listopada 2022 na pełnowymiarowej 6 edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych.

Będzie nam niezwykle miło gościć Was podczas tradycyjnej jesiennej edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia będziemy podawać na naszej stronie internetowej, a także za pośrednictwem naszych kanałów w social media, na które Was serdecznie zapraszamy.

Facebook LTPR Instagram LTPR Wydarzenie FB - 6 edycja

Kontakty z browarami i wystawcami

Mirosław Maciej Wituch

Marketing / PR / Media

Karolina Bielak